top of page
Summer Fun

JAAPANI HOLISTILISE ILU SÜNDMUS
Tallinna Botaanikaaias 29.juunil 2023 kella 13-18-ni!
JAAPANI TEHNIKAD NÄOLE JA KEHALE

JAAPANI HOLISTILISE ILU SÜNDMUS
Tallinna Botaanikaaias 29.juunil 2023 kella 13-18-ni!
JAAPANI TEHNIKAD NÄOLE JA KEHALE

Normaalne Naine 2.png

Sündmusest

Sellel suvisel päeval avardad oma mõttemaailma, saad defineerida oma „normaalsuse“

ja omandad enda jaoks mõtteid ning võtted, kuidas särada nii seest kui väljast!

Naiseks (inimeseks) olemine ja mõnusa täisväärtusliku ning rahuldust pakkuva elu elamine on paljude teemade kombo. Kõik algab nagu ikka iseendast ja oma mõtlemisest ning iseenda tundmisest.

Milline SINA tahad olla?

Koged selgust ja rõõmu ning toetavat energiat oma armastusväärse mina loomiseks.

Ilu on see, mida Sa kiirgad!

Miks osaleda?

Koged kuhjaga Sind kannustavat energiat

Omandad praktilised tehnikad oma heaolu loomiseks

Leiad endale elustiili, mis toetab energiast tulvil heas vormis keha ja meelt

Täiendad oma ilunippide arsenali ise oma iluga hakkamasaamiseks

Kohtud ägedate naistega, laiendad suhtlusringi

Saad kuuluda naiste ilukogukonda, mis toetab Sinu ilu loomist ja hoidmist

Kingid aega iseendale ja saad seda nautida

Ajakava

10:30-11:00

11:00-12:00

12:00-13:30

13:30-14:30

14:30-15:30

15:30-16:00

Kogunemine, taimse tee turgutus, energiasse sisseelamine, meeleolu loomine

Helina Eha, Cadrin Lokotar nooruslikkuse nipid, ilu loomise juhend, stiilishow

Tiit Trofimov eneseareng, hingamistehnikad

Detox lõuna

Sinu valitud töötuba

ILUMEDITATSIOON, päeva kokkuvõte

Lisainfo

Täpsemalt sisust ja kes on kes?

Iluteemadest saad teada, kuidas olla särav, ilus naine alati -SINA!

Vaatame, miks on ilu oluline ja kuidas ilule läheneda? Kuidas iludžunglist lihtsalt ehk aega ja raha säästvalt läbi murda. Kuidas leida oma värvid, kuidas rõivastusega oma kehakuju korrigeerida. Miks on stiil oluline? Jagame praktilisi nippe Sinu oma stiili täiustamiseks.

Võtame fookusesse kuidas oma sisemist ilu särama lihvida.

 

Näohoolduse töötoas keskendume trimmis näonahale, mis on meie visiitkaart!

Kauni naha kuldne saladus on korrapärane nahahoolduse rutiin koos facelift ZOGAN tehnikaga.

Teeme praktiliselt läbi igapäevase nahahoolduse sammud ja õpime selgeks lihtsad, aga mõjusad Zogan Jaapani massaažitehnika võtted iseenda peal kasutamiseks!

Zogan Facelift on Jaapanist pärit tõhusaim näomodelleerimise tehnika, millega saavutada silmnähtav muutus! Ehk teisisõnu “Ilulõikuse efekt ilma lõikuseta”! Zogan taastab näolihaseid, silub kortsud, ergutab lümfiringet, ühtlustab nahatooni ning tõstab esile näokontuuride nooruslikkuse.

 

Välise sära töötoas revideerime meigikoti sisu, ehk vaatame üle, mida on igapäevaselt minimaalselt vaja maksimaalse efekti saavutamiseks ja kuidas seda ka praktiliselt teha. Piilume piiritusse parfüümimaailma, vaatame, kuidas seal orienteeruda ja kuidas oma ilu ja elu parfüümidega vürtsitada.

 

Tiit Trofimoviga koos sukeldume elumere sügavustesse ja leiame sealt endale vajalikud pärlid. Teeme koos praktiliselt läbi tehnikaid elukvaliteedi tõstmiseks ja enesearengu teekonna juhtimiseks.

Kogeme üheskoos 5-minutilist võimsat ilumeditatsiooni.

 

5-tunnise sündmuse käigus saad hea ülevaate ilumaailma olulistest aspektidest, palju praktilisi nippe heaks väljanägemiseks ja enesetundeks ning enesearengu mõtteainet. Edasimõtlemist toetab raamat SINA. Garanteeritud on naeratuse jõud ja positiivne energia, mida saad edasi jagada.

 

Päeva viivad läbi raamatu SINA autorid ja üle 20-aastase kogemusega koolitajad Helina Eha ja Cadrin Lokotar. „Me teame, millest räägime, sest kõik need nipid, tarkused, tehnikad ja võtted on omal nahal ära proovitud ja tuhandete ilukoolituste karmid testid läbinud!“

Lisateave: cadrin@hcstudio.ee/5242923

Sinu panuseks on 49 eurot (mis sisaldab programmi, töötubasid, Detox lõunat ja kingitust).

Osta pilet läbi Fienta.com

 

Peale registreerumist palun kirjuta (saada e-mail: cadrin@hcstudio.ee ), millises töötoas soovid osaleda ja lisaks saad võimaluse saata ette oma küsimused Tiit Trofimovile (mida tahad teada, aga teiste ees ei julge või ei taha küsida)

 

Kohtumiseni sündmusel!

SINA autorid/iluloojad

HC

Tiit Trofimov

Ma ei ole alati olnud vaimse arusaamaga. Aastate jooksul olen elanud ka väga palju väljapoole, jahtides elu pakutavaid luksuseid; püstitanud ja juhtinud mitmeid ärisid; teeninud kõvasti pappi ja seda sama kõvasti ka kaotanud. Näiteks olen kätt proovinud kinnisvaraäris, rõivaäris, restoraniäris ja isegi Adila Puhkekeskuse arendaja ja kujundajana. Selle vaimse kasvu juures ei ole aga äriline pool mitte kuskile tegelikult kadunud. See on osa minust ning täna olen endiselt mitme äri ja ettevõtmisega seotud, näiteks vestlusõhtute ”Must ja valge” korraldamisega ning teostan sisekujundust ja sisekujunduslahendusi eramutele, büroodele ja avalikele ruumidele.

Oma päevi veedan ma mitmel rindel, olles oma elu jooksul kogenud, teinud ja korda saatnud rohkem, kui oleksin osanud üldse unistada. Usun, et minus on palju sisemist teadmist, enesekindlust, usaldust elu vastu, järjepidevust, töökust ja südikust, mille abil oma eesmärke täita püüan. Olen läbinud palju erinevaid kursuseid (tantra, jooga, teadlik hingamine, kehatöö ja meditatsioonikursused). Minu otsingud kestavad ikka veel ja see on ka üks põhjustest, miks mul on eriline võime, tahe ja julgus oma kogemusi teistega jagada.

Tiit Trofimov.jpg

Cadrin Lokotar

Minu elulooraamatu esimene lehekülg sai alguse 1974 aasta Hingedepäeval Ida-Virumaalt! Peaaegu  “tallinlane” olen olnud juba üle 45 aasta!

Pean tunnistama, et usun, et elu seisneb valikutes ja juhustes!

Valikuid on tehtud. Juhuseid on olnud. Kas õiged või valed? Usun, et kõik on millekski hea!

Olen kogu oma elu olnud sportlikult aktiivne. Ema viis meid õega kõigepealt võistlustantsu trenni. Ma ei käinud seal vastumeelselt, aga “poisilikumad” alad tõmbasid rohkem. Niisiis, valiti mind põhikooli astudes Lenini rajooni korvpalli naiskonda, kus mängisin edukalt aastaid! Kõrvalt mängisin ka natuke tennist, mis siiski ainult toredaks mälestuseks jäi!

Liikumine meeldib mulle siiani, enam küll mitte võistlustules ega ka mitte jõu-ja aeroobikasaalis…

Oleme õe Helinaga partnerid olnud varsti pea 50 aastat. Viimased 25 neist oleme teadlikult koos tegutsenud. Meie osas peab mainima, et pädeb mõtteviis - erinevus kirgastab! Kuigi paljud peavad meid kaksikuteks, me need ei ole ja oma olemuselt oleme väga erinevad!

Minu elumoto on “tee teisele seda, mida soovid, et sinule tehtaks” ning “Be Yourself” ehk eesti keeles “Jääda iseendaks”! 

Helina Eha

Olen sündinud Ida-Virumaal, aga üles kasvanud Tallinnas. Sport ja liikumine olnud kaaslaseks kogu elu: võistlustants, tennis, võitluskunstid, shindo, kepikõnd, padelsurf, golf…

Viimased 20 aastat minu elust on olnud seotud ilu ja hea enesetunde teemadega läbi ettevõtluse. Koolitajakogemust on samapalju turjal. Koolitused on olnud just tänapäeval moodsate töötubade vormis, mille raames osalejad saavad reaalset kogemust ja tulemust.

Oleme need aastad toimetanud koos õega pidevalt uusi väljakutseid ja projekte endale välja mõeldes. Olgu nendeks siis ilureisid, konverentsid, moešhowd nii laval kui lava taga meigitiimi juhendades jne.

Kogu ülaltoodud pagasit arvesse võttes tekkiski meil Cadriniga järgmine idee toimivad kogemused, tehnikad ja mõtted kaante vahele panna, millest sündis raamat SINA-Särav, Ilus, Naine, Alati. Kutsume seda hellitavalt „naiseks olemise piibliks“.

WhatsApp Image 2022-06-16 at 1.18.05 PM.jpeg
bottom of page